Neden Buz Önleyici Solüsyon Kullanmalıyız?

Neden Buz Önleyici Solüsyon Kullanmalıyız?

Bilindiği üzere ülkemizin pek çok bölgesinde kış şartları çetin geçmektedir.
Bu bölgelerimizde yağan kar yağışları ve soğukların artması sebebiyle yolların karlar ile dolması ve buzlanmaya sebep olması kazaların artmasına, ulaşımın yapılamamasına ve günlük hayatımıza olumsuz etkileri olmaktadır.

Neden Buz Önleyici Solüsyon Kullanmalıyız?

Buzlanmayı ve karlanmayı önlemek için buz önleyici solüsyon bu problemlerimizi ortadan kaldırmaktadır.İnsan gücüyle kar küremek oldukça zahmetle bir iştir.
İş makineleri ile yolları açmak geçikmelere sebep olmaktadır.Kar tuzu kullanımı yapılan yerlerde buzlanmayı önlemek aslında daha masraflı ve uğraşlı bir iştir.Çünkü kar tuzu -10 dereceye kadar dayanıklıdır.
Tekrardan buzlanmaya müsaittir.Kar solüsyonu ise – 50  derecelere kadar dayanıklı olup buzlanmayı önler.Buzlanmış bölgelerde ise buzların çözülmesini sağlamaktadır.
Kara yolları, fabrikalar, stadyumlar, kaldırımlar vb. alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.Ülkemizde yaşanan kışın trafik kazalarından dolayı can ve mal kaybı oldukça fazladır.
Bu kayıpları önlemek adına tedbirimizi almalı yoğun kar yağışı yaşanan bölgelerimizde buz çözücü solüsyon kullanmalıyız.
Sizlerde bizlere ulaşabilir ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Etiketler : Neden Buz Önleyici Solüsyon Kullanmalıyız?